دوربین داهوا

داهوا برنده دو جایزه برتر سال 2015 شد
فناوری دروبین پانورما با لنز 12 مگاپیکسلی داهوا مدل DH-IPC-EBW1200 در رده بندی دروبین های شبکه  و ان وی ار های 128 کانال 4K  مدل DH-NVR616DR در رده بندی NVR ها ، برنده جایزه ممتاز در SECUTECH 2015  شد
این مسابقه برای شبیه سازی محیط کاری واقعی و آزمایش دروبین های شرکت کننده در آن ، تحت مجموعه ای از معیار های دقیق و سختگیرانه طراحی شده بود  . علاوه سیستم رای گیری باز برای بازدید گنندگان و متخصصان امنیت هنگام بازدید از سایت ، برترین های مدل ها را در مجموعه ارائه شده تعیین و مشخص می نمود
اسکن پیشرفته ½.3 اینچی 12 مگاپیکسلی CMOS مدل DH-IPC-EBW81200  حداکثر از 15 فریم در ثانیه در 12 مگاپیکسل و 25 فریم در ثانیه برای 6 مگاپیکسل پشتیبانی می کند .
چندین حالت متعدد ترکیبی از وضوح و فریم برای برنامه های مختلف و امکانات نصب وجود دارد . از جمله آنها می توان از حالت ی اصلی پانورما ، پانوراما دوبل ، 1+3 ، E-PTZ را نام برد  بعلاوه این دوربین دارای ویژگی ROL  حالت روز و شب ICR و ویژگی DWDR  می باشد تا یک حالت تصویری با کیفیت بالا و مورد نظر کاربر را ارائه دهد .
علاوه بر این LED مادون قرمز آن تا 15 متر فاصله را پوشش می دهد تا کیفیت تصویر بهتری و درخور خود را نیز برای عمکرد در هنگام شب تصمین کند .
برنده NVR امسال  مدل DH-NVR616DR-128-4K  بود که از 128 کانال ورودی با حداکثر پهنای باند ورودی با حداکثر پهنای باند MBPS384 و تاوضوح پیش نمایش و پخش 12 مگاپیکسل را پشتیبانی می کند.
این دستگاه همچنین با یک لنز برجسته که می تواند با جالتی از رزولیشن ها و فریم های ترکیبی کار کند ، یکپارچه شده است . این دستگاه دارای ظرفیتی با 16 هارد HOT-SWAP تا 96 ترابایت می باشد . بعلاوه این دستگاه از ISCSI   و MINI SAS برای گسترش  فضای ذخیره سازی نیز پشتیبانی می کند و همچنین مجهز به یک صفحه نمایش LCD جداگانه که نصب و نگهداری از آن به راحتی امکان پذیر است .
 
جیمز ونگ مدیر محصولات داهوا می گوید : این چهارمین سال متوالی است  که ما برنده این جوایز می گردیم .
 
در طول سه سال گذشته دوربین IP DAHUA   بخاطر رزولیشن بالا و کیفیت تصویر آن ، برنده جوایز شده است .
منبع : مرکز پخش دوربین داهوا WWW.VIEWTECH.IR