داهوا ، یک تولید کننده پیشرو در جهان از محصولات نظارت تصویری که مقر آن در Hangzhou، چین، معرفی سری های هوشمند دوربین حرارتی برای ارائه با کیفیت تصویر فوق العاده و ویژگی های پیشرفته برای محیط، صنعت برق، ساخت برنامه های امنیتی. سری دوربین طراحی شده است برای پیدا کردن منابع گرما، قادر به ارائه تصاویر بسیار دقیق و یک مجموعه از ویژگی های گسترده.

 
namayandegi dahua
داهوا هوشمند جدید خانواده دوربین شبکه حرارتی شامل ترکیبی حرارتی دوربین PTZ، ترکیبی سرعت دوربین گنبد، دوربین گلوله حرارتی و دوربین گنبد حرارتی، همه با انواع توابع هوشمند مجهز شده است. دوربین های حرارتی سنسور هوشمند درجه یک است که قادر به تشخیص تفاوت جزئی در دما به تصویب رسید. کسانی که سری دوربین می تواند دقت تشخیص بالاتر رسیدن به آن قادر به عملکرد در تاریکی کامل و شرایط نامساعد آب و هوایی است. علاوه بر این، دوربین های اطلاعاتی، بهره وری و کارایی بالا مانند تشخیص هوشمند، هوشمند تجزیه و تحلیل، ادراک هوشمند، ردیابی هوشمند و کنترل هوشمند ترکیب شده است.

 

دوربین های شبکه حرارتی هوشمند دقیقا می تواند تعیین درجه حرارت جسم و توزیع دما حتی در اشیاء در حال حرکت کوچک و سریع می باشد. این دوربین بسیار عالی برای تشخیص نشت آب پشت یک دیوار، یک فرد در بوته در شب پنهان هستند، و یا شناسایی مسافران با تب عبور از پاسگاه.

 dahuaasia

داهوا دوربین PTZ شبکه ترکیبی حرارتی ترکیبی از یک دوربین حرفه ای بصری با حداکثر یکپارچه 40X زوم اپتیکال لنز و دوربین های حرارتی، کاملا در تابه و شیب حرکات هماهنگ شده است. دوربین شبکه می توانید تصاویر را در مقیاس کامل و بدون نیاز به قدم به عقب و یا فیلمبرداری گرفتن. دوربین حرارتی است که آیا ماموریت های دید در شب و یا نظر سنجی دقیق اندازه گیری حرارت. لنز های ویژه نور مادون قرمز ساطع شده همه از اشیاء در نظر تمرکز می کند. این می تواند چند جریان H.264 مستقل برای نیازهای کیفیت های مختلف و محدودیت پهنای باند به طور همزمان ارائه کرده است.

 dahuairan

داهوا نیز فراهم می کند نرم افزار و لوازم جانبی شامل هوشمند PSS، NVR و DMSS با هم کار کنند برای دیدار با نیازهای فردی صنعت حمل و نقل، صنعت انرژی، مرز و نظارت ساحلی، و غیره و دیگر برنامه های کاربردی خاص است.dahua