یک تولید کننده پیشرو در جهان از محصولات نظارت تصویری که مقر آن در Hangzhou، چین، اعلام کرد خود را آخرین 4K فوق العاده HD شبکه دوربین سری DH-IPC-81200. این سری جدید ارائه بالاترین پایان از داهوا است و 12 مگاپیکسلی (4K UHD) با وضوح و ویژگی های a4K کدک فوق العاده HD  را معرفی کرد :

 dahua 4k

تمام مدل های DH-IPC-81200 شبکه دوربین سری ارائه قطعنامه مجموع 2160 × 3840 با نرخ فریم کامل برای ارائه تصاویر دیدنی و جذاب. این سری استخدام استاندارد بالا سونی Exmor R 1 / 1.7 "CMOS سنسور رنگ با 12 مگاپیکسل رزولوشن موثر و Ambarella Cortex-A9 با سرعت 1GHz DSP دو هسته ای است که تولید تصاویر واضح تر با حساسیت بالاتر و کاهش سر و صدا در 4K فوق العاده با کیفیت تصویری برجسته رزولوشن HD، در داهوا 4K دوربین فوق العاده HD سری شبکه جدید مناسب برای نصب و راه اندازی محیط داخلی و خارجی به ارائه راحت و کاربر پسند صحنه کامل و تصاویر واضح است.

 

داهوا HFW81200E-Z و HDBW81200E-Z هر دو بار enable4 زوم اپتیکال با همزمان تمرکز و می توانید زوم سریع و تمرکز در 5 ثانیه. لنز قدرتمند ارائه می دهد طیف گسترده ای زاویه دید (106 ° ~ 32 °). به 4K فوق العاده HD سری تصویب تابع E-PTZ جدید ارائه می دهد که خودکار ردیابی برای اشیاء که باعث زنگ. سخت افزار بالا پایان است که توسط یک سیستم عامل به همان اندازه قدرتمند و نرم افزار را قادر می سازد انواع توابع هوشمند از جمله IVS، تشخیص چهره، شمارش افراد و نقشه گرما تکمیل شده است. داهوا 4K فوق العاده HD سری-دوربین شبکه را تجربه جدید بصری برای کاربران، و همچنین سهولت استفاده، در حالی که ارائه حداکثر امنیت و بهره وری