راهنمای خرید دوربین مدار بسته


راهنمای خرید دوربین مداربسته
همیشه  انتخاب نوع و برند دوربین مداربسته، مشتریان و همکاران عزیز را دچار سردرگمی و در بعضی مواقع باعث انتخاب های غلط دوربین مداربسته شده است. برای رفع و برطرف نمودن این مشکل راه حل هایی ساده وکم هزینه قرار داده شده است که از جمله می توان به، تماس و مشاوره تلفنی با شرکت های معتبر فروش دوربین مداربسته اشاره کرد. همچنین می توان از فضای وب و بهره مندی از اطلاعات درج شده مربوط به دوربین مداربسته بهره جست.

CCTV VIEWTECH

توجه کنید که به عدم محدودیت در قراردادن مشخصات دوربین مداربسته مانند عکس دوربین، مشخصات فنی دوربین در فضای وب، می تواند بهترین گزینه برای پیدا کردن دوربین مداربسته مورد نیاز خود در اینترنت باشد. دوربین مداربسته انالوگ، دوربین مداربسته AHD، دوربین مداربسته HDCVI داهوا ، دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا ، DVR دی وی ار، HVR اچ وی ار، HCVR اچ سی وی ار، NVR ان وی ار و بقیه محصولات دوربین مداربسته از قبیل دوربین مداربسته صنعتی Box، دوربین مداربسته اسپید دام ، دوربین مداربسته مخفی مینی  و با تنوع بدنه در مدل های دوربین مداربسته بولت، دوربین مداربسته دام ، دوربین مداربسته باکس Box و غیره،

اماده و گرداوری شده است. امید است نظرات خود را در رابطه با بهتر شدن اطلاع رسانی درباره دوربین مداربسته و نقاط قوت و ضعف  با ما در میان بگذارید


VIEWTECH SECURITY


 تصویربرداری به ویژه در حوزه امنیت اهمیت بسزایی پیدا کرده است تا آنجا که تولیدکنندگان دوربین مداربسته، دوربین هایی با تکنولوژی های متفاوت و تنوع بسیار بالا روانه بازار کرده اند. از لحاظ نوع تکنولوژی ساخت می توان دوربین مداربسته های انالوگ، AHD، HDCVIو تحت شبکه نام برد.

جهت آشنایی بیشتر شرح مختصری از این دوربین مداربسته ها ارائه می دهیم:


دوربین مداربسته انالوگ:

این نوع دوربین مداربسته با کیفیت TVL تی وی لاین شناخته می شود که توسط دستگاه DVR دی وی ار تصاویر دریافتی از دوربین ضبط و پخش می گردد. میزان کابل کشی دوربین مداربسته انالوگ تا مسافت 100 متر می باشد.


دوربین مداربسته AHD:

دوربین مداربسته با کیفیت Megapixel مگاپیکسل بر بستر کابل کشی کواکسیال شناخته می شود که عموماً توسط دستگاه چندگانه Hybrid تصاویر دریافتی از دوربین مداربسته AHD ضبط و پخش می گردد. میزان کابل کشی در دوربین مداربسته AHD تا مسافت 500 متر بهینه شده است.

دوربین AHD


دوربین مداربسته HDCVI:

این نوع دوربین مداربسته تکنولوژی انحصاری برند داهوا Dahua می باشد که با کیفیت Megapixel مگاپیکسل بر بستر کابل کشی کواکسیال شناخته می شود و فقط این نوع دوربین مداربسته با دستگاه HCVR قابل استفاده می باشد و همچنین کابل کشی دوربین مداربسته HDCVI تا مسافت 550متر بهینه شده است.

داهوا

دوربین DAHUA

دوربین مداربسته تحت شبکه:

دوربین مداربسته تحت شبکه از بالاترین کیفیت برخوردار است و با کیفیت Megapixel مگاپیکسل تحت بستر شبکه شناخته می شود. این دوربین مداربسته از وضوح تصویر 1 مگاپیکسل تا وضوح تصویر 4K تولید شده است و دستگاه NVR ان وی ار مخصوص پخش و ضبط این نوع دوربین مداربسته می باشد. کابل مورد استفاده این دوربین مداربسته کابل شبکه Cat5,Cat6 می باشد و میزان کابل کشی تا مسافت 80 متر می باشد.