دوربین IPC-EBW8600 مینی گنبد داهوا است،

ImmerVision اکنون گواهی را قادر می سازد، قادر به ارائه 360 درجه ویدیویی استاندارد، به آن توانایی فورا ضبط و حرکت در داخل با وضوح بالا 360 درجه تصاویر panomorph است.360Panomorphداهوا 'آخرین مینی گنبد در حال حاضر ارائه می دهد

6 مگاپیکسل رزولوشن و یک لنز panomorph 360 درجه را قادر می سازد 360 درجه پانوراما نظارت ساخته شده است.

این تکنولوژی نمایش همهجانبه بدون نقاط کور و وضوح را افزایش می دهد اجسام دور در مقایسه با سایر مدل های دوربین مقایسه فراهم می کند. دوربین IPC-EBW8600 مینی گنبد مکمل خانواده داهوا از دوربین های IP ثابت، ارائه به کاربران با 360 درجه آگاهی موقعیتی و توانایی ضبط هر زاویه بر روی ویدیو برای تجزیه و تحلیل قانونی پخش زندگی می کنند.


"6 مگاپیکسل 360 درجه دوربین panomorph ما اطمینان حاصل شود که کاربران ما به راحتی می توانید به دنبال همه از عمل، حتی در حاشیه، گفت:" پیتر پن، مدیر محصول در داهوا. "ما امنیت حرفه ای را با یک دوربین 360 درجه است که پلاگین و بازی سازگار با راه حل های VMS بالا در سراسر جهان که در حال حاضر ImmerVision گواهی ارائه شده است قادر می سازد 2.0. ThisIPC-EBW8600 است برای هر نوع شرایط نوری و محیط زیست ساخته شده است. "


"داهوا 'آخرین مینی گنبد ارائه افزایش پوشش تصویری 360 درجه است که به نقشه برداری و حفاظت از کسب و کار و مردم حیاتی است. به عنوان مثال، در فروشگاه ها و مراکز حمل و نقل خرده فروشی گفت: "جوئل شافر مدیر توسعه کسب و کار، OEM / ODM - نرم افزار نظارت تصویری، در ImmerVision. "با IPC-EBW8600 از داهوا، کاربران در حال حاضر توانایی کامل زندگی می کنند و پخش با هیچ مصالحه."


درباره فناوری داهوا
داهوا فناوری جهان منجر نظارت تصویری ارائه دهنده راه حل که مقر آن در Hangzhou، چین است. در طول 15 سال گذشته، داهوا فناوری ثروت از تجربه در پژوهش و طراحی فن آوری نظارت برش، لبه و تجهیزات دست آورده است. فن آوری و نرم افزار داهوا ها با انعطاف پذیری در ذهن طراحی شده است. طبیعت مدولار از تکنولوژی سخت افزار و نرم افزار داهوا تضمین می کند که آن را مطابق نیازهای مختلف andcan پیکربندی شود برای رفع نیازهای مختلف و انواع ترازو از نرم افزار با توسعه آینده در ذهن است.


در سال 2015، فناوری داهوا 5 در امنیت 50 رتبه بندی ASMAG.com قرار گرفت. در همان سال، فناوری داهوا با داشتن 2 بزرگترین سهم بازار از تمام تولید کنندگان نظارت با توجه به گزارش سالانه IMS تحقیقات قرار گرفت.


درباره ImmerVision
پیشرو نوآوری در 360 درجه تصویربرداری پانوراما، ImmerVision مجوز panomorph تکنولوژی نوری و نرم افزار آن ثبت شده به تولید کنندگان لنز جهانی، تولید کنندگان محصول و توسعه دهندگان نرم افزار است. لنز Panomorph تنها کسانی است که می تواند به هر دوربین، هر سنسور، و هر مصرف کننده، تجاری، و یا بازار دولت اقتباس شده است. ImmerVision را قادر می سازد استاندارد شناخته شده برای راه حل های 360 درجه و applications.www.immervisionenables.com است