دوربین مدار بسته داهوا DAHUA

نمانیدگی مرکزی دوربین مدار بسته داهوا آدرس : تهران . خیابان جمهوری پساژ یگانه طبقه اول واحد104 تماس با همراه یا تلگرام : 09128943410 باشتنی

۱۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

نمایندگی مکسرون تهران

نمایندگی مکسرون تهران
شرکت ویوتک  اولین فروشگاه و مرکز خدمات رسانی محصولات مکسرون  را در تهران افتتاح شد .
مدیرعامل شرکت ویوتک گفت: از تاریخ 30 می سال 2013 میلادی شرکت ویوتک  با واردات محصولات مکسرون  و خدمات پس از فروش محصولات مکسرون  اقدام به راه اندازی و وفروش این محصولات در فروشگاه مرکزی ویوتک اقدام نموده ایم.
مدیر عامل ویوتک با  بیان این که مهمترین موضوع در نظر ما و کارکنان و فروشندگان محصولات ما  حمایت از حقوق مصرف کننده است, گفت: مصرف کننده پس از خرید کالا به صورت قانونی و فاقد هرگونه جعل اعم از کالای اصلی و لوازم جانبی آن می تواند از خدمات پس از فروشداهوا بهرمند شود.
وی اضافه کرد : کلیه محصولات مکسرون  عرضه شده توسط شرکت ویوتک   یا وارد شده از مبادی رسمی گمرکی  تحت پوشش گارانتی شرکت ویوتک فراگستر  است.
وی گفت: شرکت ویوتک به عنوان نمایندگی  رسمی محصولات مکسرون  موظف است به تمامی محصولات شرکت مذکور با در نظر گرفتن قوانین و مقررات مصوب صنایع و معادن, بازرگانی و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان جمهوری اسلامی ایران و شرکت مکسرون خدمات پس از فروش ارایه نمایند.
وی با اشاره به اینکه محصولات مکسرون MAXRON  با گارانتی این شرکت  که دارای هولوگرام  این شرکت هستند, افزود: کالاهای این شرکت دارای 24  ماه گارانتی است و شرکت موظف است طی این مدت محصولاتی که تحت شرایط گارانتی هستند را با هرگونه مشکل رفع عیب کرده و به خریدار محترم در سراسر کشور تحویل دهند.

اولین فروشگاه و مرکز خدمات رسمی MAXRON  یا به عنوان مکسرون   در تهران خیابان جمهوری  در ایران شروع به کار کرد.


دفتر فروش: تهران، خیابان جمهوری، 
بعد ار خیابان رازی، ربروی ساختمان المینیوم،مجتمع تجاری یگانه،طبقه اول،واحد104

تلفن :66340246 - 66340643

09128943410 .09191763172.باشتنی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

سوییچ شبکه

انواع سوئیچ شبکه  و پارامتر های آن :


SWITCHER

 قصد داریم به تعریف و معرفی ویژگی های سوییچ شبکه بپردازیم.

اولین سوالی که در سیستم نظارت تصویری مبتنی بر بستر شبکه به ذهن می آید این است که چگونه می توان به عنوان مثال تعداد 4،8،16 و یا حتی 32 دوربین IP را به دستگاه NVR متصل کنیم در صورتی که دستگاه های NVR اکثرا فقط شامل یک پورت شبکه RJ45 هستند.

دستگاهی در شبکه به نام SWITCHER وجود دارد که برای اتصال چند دستگاه تحت شبکه (دوربین IP، لپ تاپ، کامپیوتر،NVR، DVR و…) و یا حتی چند شبکه محلی به همدیگر استفاده می شود. سوییچ با تعداد پورت های مختلف بر اساس نیاز وجود دارد، 4، 8، 16، 24، 48 پورت.


عملیاتی که انجام می دهد در لایه ی 2 مدل OSI است به عبارتی می گویند، سوییچ لایه 2 ایی است و فقط در دو لایه ی پایینی (لایه فیزیکی و لایه پیوند داده ها) کار می کند. این بدین معنی است که سوییچ به صورت هوشمند مسیر را برای ارسال بسته به مقصد مشخص می کند و اگر مقصد یک بسته، کامپیوتر شماره 4  باشد، بسته را فقط برای همان کامپیوتر ارسال می کند...

24+2G Web Managed POE switch


 جدول مشخصات فنی، اطلاعات شامل تعداد پورت سوییچ می شود، اینکه چه تعداد پورت معمولی ، چه تعداد پورت با سرعت  1000 مگابیت بر ثانیه (پورت گیگ) و در آخر چه تعداد پورت POE دارد.

 مثال، این سوییچ شامل 24 پورت با سرعت 10/100 مگابیت بر ثانیه  و 2  پورت با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه است.

 عبارت Web Manage به این معناست که این سوییج، سوییچ مدیریتی است و  می توان آن را تنظیم و مدیریت کرد.

سوییچی که از استاندارد POE پشتیبانی کند، به این معنی است که علاوه بر انتقال داده بر روی کابل شبکه، می تواند مقداری ولتاژ نیز بر روی آن انتقال دهد و دستگاه مقصد را از اتصال به برق بی نیاز سازد. البته به این شرط که آن دستگاه متصل شده نیز حتما از استاندارد POE پشتیببانی کند

.

24*10/100Base-T Auto-Negotiation on RJ45 Ports


سرعت انتقال 24 پورت سوییچ،  10/100 مگابیت بر ثانیه است. و فرآیند ارتباطی دستگاه با سوییچ بدین گونه است که به صورت اتوماتیک با هم مداکره می کنند و پارامترهایی

مانند سرعت انتقال، کنترل جریان و … را با هم در میان می گزارند، به این فرآیند Auto Negotiation می گویند.


2Gigabit Uplink Combo Ports (SFP+RJ45) شامل دو پورت با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه است و شامل کانکتور RJ45 و SFP است. SFP مخفف عبارت Small Form-Factor Pluggable است، یک اسلات خالی بر روی سوییچ است که بنا به نیاز با خرید ماژول فیبر نوری، فیبر نوری به سوییچ متصل کرد. و با استفاده کردن از این ماژول امکان استفاده از فیبر نوری را نیز خواهید داشت.SWITCHER DAHUA16*POE Ports, POE Standard IEEE802.3af, IEEE802.3at, per port 15.4W, Total 480W


سوییچ شامل 24 پورت POE است که از دو استاندارد IEEE802.3af و IEEE802.3at پشتیبانی می کند. سوییچ به هر پورت POE ، 15.4W تغذیه می دهد و در مجموع به تمامی پورت های POE، 480W تغذیه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تکنولوژی POE به مقاله یPOE با لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.faragostar-co.com/fa/poe-power-over-ethernet

/

8K entry MAC address table of the PoE switch with Auto-learning and Auto-agingهر کامپیوتر در شبکه دارای آدرسی به نام MAC Address است و سوییچ، پورتی که هر آدرس  MAC ای به آن متصل شده را نگه می دارد و آن را در جدول ذخیره می کتد. سوییچ از این جدول جهت شناختن کامپیوتری که می خواهد برای آن بسته اطلاعاتی ارسال کند، نیز استفاده می کند که این جدول به MAC Address Table  شناخته می شود. در مشخصات این سوییچ ظرفیت این MAC Table را 8K یا   8000بایت آدرس بیان کرده است. Auto-aging  به معنی فراموش کردن MAC  (زمانی که سیستم از شبکه خارج می

شود) به صورت اتوماتیک می باشد.

High back-plane bandwidth 8.8 Gbps


سوییچ سخت افزاری است که بسته ها را بین پورت ها منتقل می کند، این بخش را به عنوان backplane می شناسند. مقداری که برای backplane سوییچ می نویسند درواقع مجموع سرعت هر پورت سوییچ است. حال زمانی که توانایی (سرعت) backplane بیشتر از مجموع سرعت پورت ها باشد، به اصطلاح می گوییم سوییچ Overflow نمی شود یعنی ترافیک میان پورت های سوییچ تحت تاثیر هم قرار نمی گیرند و ترافیک میان تمام پورت ها رد و بدل می شود. Full back-plane بدین معنی است که کل ترافیک ورودی به یک پورت را میتوان بدون هیچگونه تاخیر و اختلالی از پورت دیگر دریافت کرد.

10Base-T:14880 pps/port, 100Base-TX: 148800 pps/port & 1488000 pps/port Forwarding Rate


Forwarding rate

یا نرخ ارسال به تعداد ارسال بسته در ثانیه گفته می شود. این گزینه بیان می کند که چه تعداد بسته در ثانیه برای انتقال نیاز است برای رسیدن به حجم ترافیک معلوم (حجم ترافیکی که سوییچ می تواند عبور دهد) که به اصظلاح به آن گذردهی یا Throughpout گفته می شود.

حال در این سوییچ نرخ ارسال بسته در لینک های Ethernet (باسرعت10 مگا بیت بر ثانیه) 14880 بسته در ثانیه ، در لینک های Fast Ethernet ( با سرعت 100 مگا بیت بر ثانیه) 148800  و در لینک های Giga Ethernet (با سرعت 1000 مگا بیت بر ثانیه)  1488000 بسته در ثانیه است.

4K Vlan 802.1Q Tag


زمانی که در مشخصات فنی یک سوییچ به جمله ی بالا بر می خورید بدین معناست که سوییچ از استاندارد 802.1Q  پشتیبانی می کند.

قبل از توضیح این استاندارد به توضیح  Vlan که مخفف Virtual Lan است، می پردازیم. به صورت پیش فرض سوییچ، یک Vlan1 دارد و در این صورت رنج آدرس IP دستگاه هایی که به آن وصل می شوند باید یکسان باشند تا بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند. حال در صورتی که سوییچ مدیریتی باشد شما امکان تعریف چندین Vlan بر روی سوییچ را خواهید داشت.به عنوان مثال اگر دو Vlan به نام های Vlan1 و Vlan2 تعریف کرده باشید، می تواند دو رنج متفاوت در آدرسIP داشته باشید و ترافیک هر Vlan به Vlan دیگر وارد نمی شود. در واقع با Vlaning از هدر رفتن پهنای باند، جلوگیری از پیام های Broadcast و امنیت بیشتر بهره خواهید برد.

به هنگام استفاده از Vlan ، سوییچ ها یک Tag برای مشخص کردن شماره Vlan در هر فریم اضافه می کنند.


SWITCHER KDT
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

WDR چیست ؟

دبلیو دی ار WDR در دروبین مدار بسته چیست و چه کاربردی دارد ؟؟؟؟؟

 روزهایی که نور خورشید ( یا هر منبع نور )،زیاد باشد بین تاریک ترین و روشن ترین ناحیه در تصویر اختلاف نوری زیادی مشاهده می شود . در واقع تغییرات نوری زیادی بطور همزمان در یک تصویر بوجود می آید....درب های ورودی فروشگاه ها :

که قسمت بیرونی نور بیشتری دارد و قسمت درونی محیط تاریکتر خواهد بود.

ورودی پارکینگها و تونلها :

که قسمت داخلی ورودی پارکینگها تاریک تر از محیط بیرونی می باشد.

مراکز خرید :

که تعداد پنجره های زیادی در آنجا وجود دارد .

  در شکل زیر شما در تصویر سمت چپ پارکینگی را می بینید که میزان نور دهی در آن کم است و در سمت راست همان پارکینگ با میزان نوردهی زیاد دیده می شود . در هر دو حالت  تصویر با استفاده از دوربین های معمولی وبدون WDR گرفته شده است که تصاویر مطلوبی نیستندWDR

استفاده از قابلیت WDR  می توانیم به اصلاح تصاویر در محیط هایی با اختلاف نوری در یک زمان ، بپردازیم .دستیابی به تصویر واضح در نقاطی با اختلاف نوری  زیاد ، از ۲ فریم  با سرعت های شاتر مختلف در دوربین ها استفاده می شود. یکی که دیافگرام اش باز تر است تصویر پس زمینه  را بهتر و دیگری که دیافگرامش بسته تر است تصویر پیش زمینه را بهتر می کند . با تلفیق این دو، تصویری باکیفیت و واضح بدست می آید.....
WDR DAHUA

 بسیاری از شرایط این قابلیت توسط واحد dB مطرح می شود . این واحد نشان می دهد که عملکرد دوربین در تصویر بسیار روشن و یا بسیار تیره ، چگونه خواهد شد . dB واحد اندازگیری نسبت است که با استفاده از لگاریتم محاسبه می شود .


یک Image Sensor  خوب محدوده دیناکی در حدود 70dB خواهد داشت . برخی از Image Sensor این مقدار را تا بیشتر از  140 dBافزایش داده اند که در واقع باعث افزایش تشخیص وشناسایی خواهند شد . این کار باعث افزایش محدوده دینامیکی سنسور خواهند شد .


چالش  WDR :


در هنگام طراحی دوربین هایی با WDR  واقعی، نویز عامل مورد چالش می باشد. وجود این نویزها باعث میشود که پیکسل ها ارزش و شدت واقعی خود در تصویر را نتوانند نمایش دهند.با توجه به ساختار تصویر ،نویزهای مختلفی وجود دارد.حتی در دوربین های پیشرفته نیز این وجود دارد.چراکه نویز در فوتون ها به علت طبیعت خود نور است. اگر چه دوربین ها می توانند نویز تصویر را جبران کنند اما انجام زیاد آن باعث بوجود آمدن تصاویری نامطلوب می شود .
منبع : ویوتک
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

دوربین و دستگاه های جدید HDCVI داهوا

دوربین و دستگاه های جدید HDCVI داهوا  رسید :

hdcvi dahua


برای دریافت آخریت لیست وارد کانال تلگرام ما شوید :
عضویت در گروه تلگرام ویوتک و اطلاع از محصولات جدید + تخفیف ها


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

دوربین و دستگاه های جدید شبکه داهوا

دوربین و دستگاه های  جدید شبکه داهوا رسید :

DAHUA IP CAMERA

برای دریافت آخریت لیست وارد کانال تلگرام ما شوید :
عضویت در گروه تلگرام ویوتک و اطلاع از محصولات جدید + تخفیف ها
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

مزیت های تکنولوژی HDCVI داهوا

چرا HDCVI داهوا ؟ !HDCVI  داهوا HDCVI DAHUA (کیفیت بالا کامپوزیت رابط ویدئو) آنالوگ HD استاندارد انتقال ویدیو بیش از حد کواکسیال کابل که در خانه توسعه یافته است. فن آوری ارائه دو فرمت-1920H ویدئو HD (1080 × 1920) و 1280H (1280 × 720) با اسکن پیشرفته.

نکات برجسته فنی تکنولوژی اچ دی سی وی ای

فرمت ویدئو HD

1920H (1080 × 1920) و 1280H (1280 × 720)

آنالوگ مدولاسیون

غیر فشرده و بدون تداخل

• انتقال بیش از کابل کواکسیال

قابل اعتماد و غیر تاخیر نقطه به نقطه انتقال

• جبران خودرو و انتقال دوربرد

1280H (1280 × 720): 500M از طریق Φ75-3، 650M از طریق Φ75-5

1920H (1080 × 1920): 300M از طریق Φ75-3، 400M از طریق Φ75-5

ویدیو / صوتی / سیگنال های PTZ کامپوزیت

HDCVI کامپوزیت ویدئو، صدا و PTZ سیگنال با هم و آنها را بیش از کابل کواکسیال منتقل می شود.

انتقال داده ها دو طرفهمزیت های دیگر HDCVI داهوا :"

* استفاده از همان کابل آنالوگ بدون تعویض کابل تصویر
به روز رسانی به آنالوگ HD یکپارچه با کم هزینه و نصب و راه اندازی راه حل های ارزش افزوده ساده است. برو بعد از سیستم آنالوگ معمولی
توپولوژی و به یک توجه کامل به عادت عملیات کاربران.
مگاپیکسل و -1920H کیفیت تصویر غیر فشرده (1080 × 1920) و 1280H (1280 × 720)
• محدوده طولانی و غیر تاخیر انتقال ویدیو قابل اعتماد بدون اضافات از دستگاه های رله.
قوی قابلیت ضد تداخل و حفاظتی رابط جامد. رایگان تابش الکترومغناطیسی بالا مکرر؛ انتقال سیگنال ثابت
و صفحه نمایش بدون مشکل افت فریم و از دست دادن قفل رخ داده است.
یک سیستم انتقال HD آنالوگ باز تاسیس و زنجیره صنعت تکامل یافته توسعه پایدار بهبود استاندارد فنی.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

دوربین مدار بسته پانوراما یا مینی گنبد داهوا dahua

دوربین IPC-EBW8600 مینی گنبد داهوا است،

ImmerVision اکنون گواهی را قادر می سازد، قادر به ارائه 360 درجه ویدیویی استاندارد، به آن توانایی فورا ضبط و حرکت در داخل با وضوح بالا 360 درجه تصاویر panomorph است.360Panomorphداهوا 'آخرین مینی گنبد در حال حاضر ارائه می دهد

6 مگاپیکسل رزولوشن و یک لنز panomorph 360 درجه را قادر می سازد 360 درجه پانوراما نظارت ساخته شده است.

این تکنولوژی نمایش همهجانبه بدون نقاط کور و وضوح را افزایش می دهد اجسام دور در مقایسه با سایر مدل های دوربین مقایسه فراهم می کند. دوربین IPC-EBW8600 مینی گنبد مکمل خانواده داهوا از دوربین های IP ثابت، ارائه به کاربران با 360 درجه آگاهی موقعیتی و توانایی ضبط هر زاویه بر روی ویدیو برای تجزیه و تحلیل قانونی پخش زندگی می کنند.


"6 مگاپیکسل 360 درجه دوربین panomorph ما اطمینان حاصل شود که کاربران ما به راحتی می توانید به دنبال همه از عمل، حتی در حاشیه، گفت:" پیتر پن، مدیر محصول در داهوا. "ما امنیت حرفه ای را با یک دوربین 360 درجه است که پلاگین و بازی سازگار با راه حل های VMS بالا در سراسر جهان که در حال حاضر ImmerVision گواهی ارائه شده است قادر می سازد 2.0. ThisIPC-EBW8600 است برای هر نوع شرایط نوری و محیط زیست ساخته شده است. "


"داهوا 'آخرین مینی گنبد ارائه افزایش پوشش تصویری 360 درجه است که به نقشه برداری و حفاظت از کسب و کار و مردم حیاتی است. به عنوان مثال، در فروشگاه ها و مراکز حمل و نقل خرده فروشی گفت: "جوئل شافر مدیر توسعه کسب و کار، OEM / ODM - نرم افزار نظارت تصویری، در ImmerVision. "با IPC-EBW8600 از داهوا، کاربران در حال حاضر توانایی کامل زندگی می کنند و پخش با هیچ مصالحه."


درباره فناوری داهوا
داهوا فناوری جهان منجر نظارت تصویری ارائه دهنده راه حل که مقر آن در Hangzhou، چین است. در طول 15 سال گذشته، داهوا فناوری ثروت از تجربه در پژوهش و طراحی فن آوری نظارت برش، لبه و تجهیزات دست آورده است. فن آوری و نرم افزار داهوا ها با انعطاف پذیری در ذهن طراحی شده است. طبیعت مدولار از تکنولوژی سخت افزار و نرم افزار داهوا تضمین می کند که آن را مطابق نیازهای مختلف andcan پیکربندی شود برای رفع نیازهای مختلف و انواع ترازو از نرم افزار با توسعه آینده در ذهن است.


در سال 2015، فناوری داهوا 5 در امنیت 50 رتبه بندی ASMAG.com قرار گرفت. در همان سال، فناوری داهوا با داشتن 2 بزرگترین سهم بازار از تمام تولید کنندگان نظارت با توجه به گزارش سالانه IMS تحقیقات قرار گرفت.


درباره ImmerVision
پیشرو نوآوری در 360 درجه تصویربرداری پانوراما، ImmerVision مجوز panomorph تکنولوژی نوری و نرم افزار آن ثبت شده به تولید کنندگان لنز جهانی، تولید کنندگان محصول و توسعه دهندگان نرم افزار است. لنز Panomorph تنها کسانی است که می تواند به هر دوربین، هر سنسور، و هر مصرف کننده، تجاری، و یا بازار دولت اقتباس شده است. ImmerVision را قادر می سازد استاندارد شناخته شده برای راه حل های 360 درجه و applications.www.immervisionenables.com است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

دوربین های تقلبی و قاچاق داهوا

در خرید دوربین مدار بسته به دلیل مسائل امنیتی مربوط به آن  از خرید دوربین قاچاق و یا دوربین غیر گارانتی اصلی جدا خود داری فرمائید .

 اصل بخرید، از خرید گارانتی های متفرقه جدا" خودداری فرمائید

گارانتی اصلی فراگستر با کارت و هولوگرام 

 نماینده رسمی و خدمات پس از فروش شرکت داهوا در ایرانجنس اصلی دارای کارت ضمانت فراگستر داخل کارتن بوده (مانند عکس)

داهوا اصلیاز خرید گارانتی های متفرقه جدا" خودداری فرمائید


موارد مشاهده شده در دوربین های قاچاق داهوا :

1 - دستکاری چیپست و یا تغییر و تعویض در برد دستگاه و یا دوربین


http://www.securitycamera2000.com/CCTV/Lens/PL0728-2-board-camera.jpg
2 - دسترسی افراد متفرقه به شماره ای پی دستگاه و ورود آنها بدون اجازه به سیستم تصاویر شما با رمز کاربری شما ( مشاهده تصاویر  خصوصی شما بر روی شبکه )http://newsfirst.lk/english/wp-content/uploads/2014/07/laptop-theif.jpg3 - دوربین اصلی داهوا با گارانتی فراگستر ( تنها وارد کننده رسمی و تعمیر گاه مجاز آن )  بوده و تمام گارانتی های در بازار قاچاق بوده و هیچگونه گارانتی به شما ارائه نخواهند داد . (سریال نامبر معتبر وارد دوربین ثبت شده در شرکت فراگستر)4 - دوربین های تقلبی و قاچاق در بازار با قیمتی بین 10 تا 40 هزار تومان ارزان تر فروخته می شود تا برای مشتری های نا آگاه در بازار کاملا اغوا کننده باشد و مشتری بعد از خرید خود متوجه تفاوت در تصاویر خواهد شد


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

انواع مدل های دوربین داهوا HDCVI DAHUA

انواع مدل های HDCVI داهوا :

ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
1
DH-HAC-HFW2221RP-Z-IRE6
1/2.7" 2.1Megapixel CMOS 25/30fps@1080P,25/30/50/60fps@720P HD and SD dual-outputOSD Menu, control over coaxial cableWDR(120dB), Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3DNR2.7~12mm motorized lensMax. IR LEDs length 60m, Smart IRIP67, DC12V
Call
2
DH-HAC-HFW2220RP-Z-IRE6
1/2.8" 2.4Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and standard definition switchableOSD Menu, control over coaxial cableDWDR, Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR2.7~12mm motorized lensMax. IR LEDs length 60m, Smart IRIP67, DC12V
5,780,000
3
DH-HAC-HFW2220RP-Z
1/2.8" 2.4Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and standard definition switchableOSD Menu, control over coaxial cableDWDR, Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR2.7~12mm motorized lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
5,520,000
4
DH-HAC-HFW2221EP-0360B
1/2.7" 2.1Megapixel CMOS 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and SD dual-outputOSD Menu, control over coaxial cableWDR(120dB), Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3DNR3.6mm fixed lens Max. IR LEDs length 40m, Smart IRIP67, DC12V
Call
5
DH-HAC-HFW2220EP
1/2.8" 2.4Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and standard definition switchableOSD Menu, control over coaxial cableDWDR, Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 40m, Smart IRIP67, DC12V
3,040,000
6
DH-HAC-HFW2221DP-0360B
1/2.7" 2.1Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and SD dual-outputOSD Menu, control over coaxial cableWDR(120dB), Day/Night(ICR),AWB, AGC, BLC, 3DNR3.6mm fixed lens Max. IR LEDs length 80m, Smart IRIP67, DC12V
Call
7
DH-HAC-HFW1200RP-VF-IRE6
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR2.7~12mm vari-focal lensMax. IR LEDs length 60m, Smart IRIP67, DC12V
3,650,000
HD-CVI Price List
اردیبهشت 95
لیست قیمت مصرف کننده
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
8
DH-HAC-HFW1200RP-VF
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR2.7~12mm vari-focal lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
3,380,000
9
DH-HAC-HFW1200BP-B-0360B
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 50m, Smart IRIP67, DC12V
2,190,000
10
DH-HAC-HFW1200SP-0360B
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR3.6mm fixed lens Max. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
1,920,000
11
DH-HAC-HFW1200RMP-0360BMetal Case
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR3.6mm fixed lens Max. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
1,710,000
12
DH-HAC-HFW1200RP
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 20m, Smart IRIP67, DC12V
1,500,000
13
DH-HAC-HFW1100RP-VF
1/2.9" 1Megapixel CMOS25/30fps@720PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR2.7~12mm vari-focal lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
2,360,000
14
DH-HAC-HFW1100RMP-S2Metal Case
1/2.9" 1Megapixel CMOS25/30fps@720PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 20m, Smart IRIP67, DC12V
1,270,000
15
DH-HAC-HFW1100RP-S2
1/2.9" 1Megapixel CMOS25/30fps@720PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 20m, Smart IRIP67, DC12V
1,130,000
16
DH-HAC-HDBW2221RP-Z
1/2.7" 2.1Megapixel CMOS25/30fps@1080P,25/30/50/60fps@720PHD and SD dual-outputOSD Menu, control over coaxial cableWDR(120dB), Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3DNR2.7~12mm motorized lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, IK10, DC12V
Call
17
DH-HAC-HDBW2220RP-Z
1/2.8" 2.4Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and standard definition switchableOSD Menu, control over coaxial cableDWDR, Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR2.7~12mm motorized lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, IK10 , DC12V
5,720,000
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
18
DH-HAC-HDW2220RP-Z
1/2.8" 2.4Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and standard definition switchableOSD Menu, control over coaxial cableDWDR, Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR2.7~12mm motorized lensMax. IR LEDs length 60m, Smart IRIP67, DC12V
5,460,000
19
DH-HAC-HDBW2221EP-0360B
1/2.7" 2.1Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and SD dual-outputOSD Menu, control over coaxial cableWDR(120dB), Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, IK10, DC12V
Call
20
DH-HAC-HDBW2221FP-0360B
1/2.7" 2.1Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and SD dual-output, SD Tester outOSD Menu, control over coaxial cableBuild-in MICWDR(120dB), AWB, AGC, BLC, 3DNR3.6mm fixed lens Max. IR LEDs length 20m, Smart IRIP67, IK10, DC12V
Call
21
DH-HAC-HDBW2220FP
1/2.8" 2.4Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and SD switchableOSD Menu, control over coaxial cableBuild-in MICDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 20m, Smart IRIP67, IK10, DC12V
3,220,000
22
DH-HAC-HDW2220MP
1/2.8" 2.4Megapixel CMOS25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720PHD and standard definition switchableOSD Menu, control over coaxial cableDWDR, Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
2,930,000
23
DH-HAC-HDBW1200RP-VF
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR2.7~12mm vari-focal lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, IK10, DC12V
3,500,000
24
DH-HAC-HDW1200RP-VF
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR2.7~12mm vari-focal lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
3,300,000
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
25
DH-HAC-HDW1200MP
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 30m, Smart IRIP67, DC12V
1,970,000
26
DH-HAC-HDW1200EP-0360B
1/2.7" 2Megapixel CMOS25/30fps@1080PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 50m, Smart IRIP67, DC12V
1,820,000
27
DH-HAC-HDW1100EP
1/2.9" 1Megapixel CMOS25/30fps@720PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 60m, Smart IRIP67, DC12V
1,270,000
28
DH-HAC -HDW1100R
1/2.9" 1Megapixel CMOS25/30fps@720PDay/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR3.6mm fixed lensMax. IR LEDs length 20m, Smart IRDC12V
1,130,000
29
DH-SD40112I-HC
1/3" Exmor CMOS25/30/50/60fps@720P12x Optical Zoom (5.1 mm~61.2mm) DWDR, Day/Night (ICR), DNR (2D&3D), Auto iris, Auto focus, AWB, AGC, BLCMax 300°/s pan speed, 360° continuous pan rotationControl over coaxial cableHD and SD switchableUp to 255 presets, 5 auto scan, 8 tour, 5 patternBuilt-in 2/1 alarm in/out1 Audio InIP66, IK10(optional), OSD
17,600,000
30
DH-HCVR4104HS-S3
4CH 720P/1080N real Time H.264 dual-stream video compression4CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue) N+M [4+2 IP up to 2 Megapixel]1 Audio Input / 1 Audio Output1 SATA Port , Up to 6 TBHDMI , VGA ,simultanous video OutputRS485 , PTZ support 2*USB 2.0 10/100 Mbps LAN InterfaceP2P Support
2,750,000
31
DH-HCVR4108HS-S3
8 CH 720P/1080N CVI Recorder [1CH@25 FPS+ 7CH@15 FPS]H.264 dual-stream video compression8CH PlaybackTribrid(IP+CVI+Analogue) N+M [8+2 IP up to 5 Megapixel]1 Audio Input/ 1 Audio Output1 SATA Port , Up to 6 TBHDMI , VGA , simultanous video OutputRS485 , PTZ support2*USB 2.010/100 Mbps LAN InterfaceP2P Support
4,080,000
32
DH-HCVR4216AN-S3
16 CH 720P/1080N real-Time CVI RecorderH.264 dual-stream video compression16CH PlaybackTribrid(IP+CVI+Analogue) N+M [16+2 IP up to 5 Megapixel]1 Audio Input/ 1 Audio Output1 SATA Port , Up to 6 TBHDMI , VGA , simultanous video OutputRS485 , PTZ support2*USB 2.010/100 Mbps LAN InterfaceP2P Support
8,970,000
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
33
DH-HCVR4232N-S2
32CH 720P real Time RecorderH.264 dual stream video compression8CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue/960H) [2CH 720P IPC / 2CH 1080P IPC]1 Audio Input , 1 Audio Output2*SATA Port , 12 TBHDMI , VGA , TV simultanous video outputRS485 , PTZ Support1*10/100/1000 Mbps LAN Interface
21,450,000
34
DH-HCVR5104HS-S3
4CH 720P/1080N real Time , 1080P Non-real Time CVI RecorderH.264 dual-stream video compression4CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue) N+M [4+2 IP up to 5 Megapixel]1 Audio Input / 1 Audio Output1 SATA Port , Up to 6 TBHDMI , VGA ,simultanous video OutputRS485 , PTZ support 2*USB 2.0 10/100 Mbps LAN InterfaceP2P Support
3,830,000
35
DH-HCVR5108H-S3
8CH 720P/1080N real Time , 1080P Non-real Time CVI RecorderH.264 dual-stream video compression8CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue) N+M [8+ 4 IP up to 5 Megapixel]1 Audio Input / 1 Audio Output1 SATA Port , Up to 6 TBHDMI , VGA ,simultanous video OutputRS485 , PTZ support 2*USB 2.010/100 Mbps LAN InterfaceP2P Support
6,600,000
36
DH-HCVR7208A-S3
8CH 1080P real Time CVI RecorderH.264 dual stream video compression8CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analgue) N+M [8+4 IP up to 5 Megapixel]4 Audio Input , 1 Audio Output8*Alarm Input , 3*Relay Output2 SATA Port , Up to 12 TBHDMI , VGA simultanous video outputRS485 , PTZ Support2*USB 2.010/100/1000 Mbps LAN InterfaceP2P Support
13,650,000
37
DH-HCVR5216A-S3
16CH 720P/1080N real Time , 1080P Non-real Time CVI RecorderH.264 dual stream video compression 16 CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue) N+M [16+8 IP up to 5 Megapixel]4 Audio Input , 1 Audio Output16*Alarm Input , 3*Relay Output2 SATA Port , Up to 12 TB HDMI , VGA simultanous video OutputRS485 , PTZ Support 1*USB 2.0 + 1*USB 30.10/100/1000 Mbps LAN InterfaceP2P Support
14,300,000
38
DH-HCVR5416L-V2
16CH 720P real Time , 1080P Non-real Time CVI RecorderH.264 dual stream video compression 16 CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue) [2CH 720P/ 2CH 1080P]4 Audio Input , 1 Audio Output16*Alarm Input , 6*Relay Output4*SATA Port , Up to 24 TB & 1*e-SATA , 16 TBHDMI , VGA , TV simultanous video OutputRS485 , PTZ SupportRS232 , RS4223*USB 2.010/100/1000 Mbps LAN InterfaceP2P Support
233,740,000
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
39
DH-HCVR7416L
16CH 1080P real Time RecorderH.264 dual stream video compression16CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue/960H) [32CH 720P IPC / 32CH 1080P IPC]4 Audio Input , 1 Audio Output16*Alarm Input , 6 Relay Output4*SATA Port , 24 TB1*e-SATA , 16 TB2*HDMI , VGA , TV simultanous video outputRS485 , PTZ SupportRS232 , RS4222*10/100/1000 Mbps LAN Interface
44,000,000
40
DH-HCVR7816S
16CH 1080P real Time RecorderH.264 dual stream video compression16CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue/960H) [16CH 720P IPC / 16CH 1080P IPC]16 Audio Input , 1 Audio Output16*Alarm Input , 6 Relay Output8*SATA Port , 48TB1*e-SATA , 16 TB2*HDMI , VGA , TV simultanous video outputRS485 , PTZ SupportRS232 , RS4222*10/100/1000 Mbps LAN Interface
Call
41
DH-HCVR5432L-S2
32CH 1080P Non-real Time RecorderH.264 dual stream video compression16CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue/960H) [16CH 720P IPC / 16CH 1080P IPC]4 Audio Input , 1 Audio Output16*Alarm Input , 6 Relay Output4*SATA Port , 24 TB1*e-SATA , 16 TB2*HDMI , VGA , TV simultanous video outputRS485 , PTZ SupportRS232 , RS4221*10/100/1000 Mbps LAN Interface
41,600,000
42
DH-5832S-S2
32CH 1080P Non-real Time RecorderH.264 dual stream video compression16CH PlaybackTribrid (IP+CVI+Analogue/960H) [32CH 720P IPC / 32CH 1080P IPC]16 Audio Input , 1 Audio Output16*Alarm Input , 6 Relay Output8*SATA Port , Up to 48 TB1*e-SATA , 16 TB2*HDMI , VGA , TV simultanous video outputRS485 , PTZ SupportRS232 , RS4224*USB 2.02*10/100/1000 Mbps LAN interfaceP2P Support
54,500,000
43
PFM900
4” IPS screen and QWERTY flip keyboard with 45keysSupport IP configuration via Onvif protocolSupport HDCVI/ Analog self-adaptive accessSupport 8x digital zoom Support audio and RS485 controlTDR cable detection and network connection testVideo screen shot, video recording and playbackSupport POE/ DC12V longer power supplyDual LED flashlight
26,650,000
EXCLUSIVE AGENT OF MAXRON, 7TECH, ALBATRON, OPTINA, SURVEON, DAHUA,SENTRY PLUS


انواع مدل های دوربین شبکه داهوا :ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
1
DH-IPC-HFW5431EP-Z
1/3” 4Megapixel progressive scan CMOSH.265&H.264&MJPEG triple-stream encodingMax 20fps@4Mp(2560×1440),25/30fps@3M(2304x1296) WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7mm ~12mm motorized lensMax. IR LEDs Length 50mIP67, PoEMicro SD card memory , 128 GBAudio in/OutAlarm In/OutSmart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face)
Call
2
DH-IPC-HFW5421EP-Z
1/3” 4Megapixel progressive scan CMOSMax 20fps@4Mp(2560× 1440),25/30fps@3Mp(2304x1296)WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7mm ~12mm motorized lensMax. IR LEDs Length 50mIP67, PoEMicro SD card memory , 128 GBAudio In/OutAlarm In/OutSmart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face)
14,000,000
3
DH-IPC-HFW4421EP-0360B
1/3” 4Megapixel progressive scan CMOSMax 20fps@4Mp(2560× 1440),25/30fps@3Mp(2304x1296)WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC3.6 mm Fix LensMax. IR LEDs Length 40mIP67, PoESmart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face)
7,500,000
4
DH-IPC-HFW2320RP-ZS-IRE6
1/3” 3Megapixel progressive CMOSMax 20fps@3M(2304x1296) &25/30fps@1080P(1920 x1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7~12mm varifocal lensMax IR LEDs Length 60mIP67, PoEMicro SD Card , 128 GB
Call
5
DH-IPC-HFW2320RP-ZS
1/3” 3Megapixel progressive CMOS Max 20fps@3M(2304x1296) &25/30fps@1080P(1920 x1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7~12mm Motorized Zoom lensMax IR LEDs Length 30mIP67, PoEMicro SD Card , 128 GB

6,900,000
6
DH-IPC-HFW2320RP-VFS
1/3” 3Megapixel progressive CMOS Max 20fps@3M(2304x1296) &25/30fps@1080P(1920 x1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7~12mm varifocal lensMax IR LEDs Length 30mIP67, PoEMicro SD Card , 128 GB

4,750,000
IP Price List
اردیبهشت 95
لیست قیمت همکار
NEW Product
NEW Product
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
7
DH-IPC-HFW2200RP-Z
1/2.8” 2Megapixel progressive CMOS25/30fps@1080P(1920x1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7mm~12mm motorized lensMax IR LEDs Length 30mIP66, PoE
6,900,000
8
DH-IPC-HFW1320SP-0360B
1/3” 3Megapixel progressive scan CMOSMax 20fps@3M(2048× 1536)&25/30fps@1080P(1920× 1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC3.6mm fixed lensMax. IR LEDs Length 30mIP67, PoE
3,600,000
9
DH-IPC-HFW1220S
1/2.7” 2Megapixel progressive scan CMOS25/30fps@1080P(1920× 1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC3.6mm fixed lensMax. IR LEDs Length 30mIP67, PoE
3,250,000
10
DH-IPC-HDBW5431EP-Z
1/3” 4Megapixel progressive scan CMOSH.265&H.264&MJPEG triple-stream encodingMax 20fps@4Mp(2560×1440),25/30fps@3M(2304x1296) WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7mm ~12mm motorized lensMax. IR LEDs Length 50mIP67,IK10, PoEMicro SD card memory , 128 GBAudio in/OutAlarm In/OutSmart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face)
call
11
DH-IPC-HDBW5421EP-Z
1/3” 4Megapixel progressive scan CMOSMax 20fps@4Mp(2560× 1440),25/30fps@3Mp(2304x1296)WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7mm ~12mm motorized lensMax. IR LEDs Length 50mIP67, IK10 , PoEMicro SD card memory , 128 GBAudio In/OutAlarm In/OutSmart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face)
14,000,000
12
DH-IPC-HDBW4421EP-AS-0360B
1/3” 4Megapixel progressive scan CMOSMax 20fps@4Mp(2560× 1440),25/30fps@3Mp(2304x1296)WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC3.6 mm Fix LensMax. IR LEDs Length 40mIP67, PoEMicro SD card Memory , 128 GBAudio In/OutSmart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face)
7,700,000
13
DH-IPC-HDBW4421FP
1/3” 4Megapixel progressive scan CMOSMax 20fps@4M(2688× 1520),25/30fps@3M(2304x1296)WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC3.6mm fixed lensMax. IR LEDs Length 20mIP67, IK10, PoESmart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face)
7,500,000
14
DH-IPC-HDBW2320RP-ZS
1/3” 3Megapixel progressive CMOS Max 20fps@3M(2304x1296) &25/30fps@1080P(1920 x1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7~12mm varifocal lensMax IR LEDs Length 30mIP67, PoE , IK10Micro SD Card , 128 GB
6,900,000
NEW Product
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
15
DH-IPC-HDBW2320RP-VFS
1/3” 3Megapixel progressive CMOS Max 20fps@3M(2304x1296) &25/30fps@1080P(1920 x1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7~12mm Motorized lensMax IR LEDs Length 30mIP67, PoE , IK10Micro SD Card , 128 GB
4,750,000
16
DH-IPC-HDBW2200RP-Z
1/2.8” 2Megapixel progressive CMOS25/30fps@1080P(1920x1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC2.7mm~12mm motorized lensMax IR LEDs Length 30mIP66, IK10 , PoE
6,900,000
17
DH-IPC-HDBW1320EP-0360B
1/3” 3Megapixel progressive scan CMOSMax 20fps@3M(2048x1536) (2304×1296)&25/30fps@1080P(1920×1080) DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC3.6mm fixed lensMax. IR LEDs Length 30mIP67, IK10, PoE
3,800,000
18
DH-IPC-HDW1220SP-0360B
1/2.7” 2Megapixel progressive scan CMOS25/30fps@2M(1920×1080)DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC3.6mm fixed lens Max. IR LEDs Length 30mIP67, PoE
3,250,000
19
DH-SD42C212S-HN
1/2.8" Exmor CMOSMax. 25/30fps@1080P(1920×1080) & 50/60fps@720P resolutionDWDR, Day/Night (ICR), DNR (2D&3D), Auto iris, Auto focus, AWB, AGC, BLC5.1 mm~61.2mm , 12x Optical ZoomMax 300°/s pan speed, 360° continuous pan rotationUp to 80 presets, 5 auto scan, 8 tour, 5 patternMicro SD card memory , 64 GB Audio In/OutAlarm In/OutIP66, IK10, POE+
19,000,000
20
DH-SD59220S-HN
1/2.8” CMOS SensorMax. 25/30fps@1080P(1920×1080) & 50/60fps@720P resolutionDWDR, Day/Night(ICR), Ultra DNR, Auto iris, Auto focus5.5mm ~ 110.0mm , 20x Optical ZoomMax 400°/s pan speed, 360° endless pan rotationUp to 300 presets, 5 auto scan, 8 tour, 5 patternMicro SD card memory , 64 GBAudio In/OutAlarm In/OutIP66, POE+IR Distance up to 100m(AC24V)/ 80m(DC12V)
26,000,000
21
DH-SD59230S-HN
1/2.8” CMOS SensorMax. 25/30fps@1080P(1920×1080) & 50/60fps@720P resolutionDWDR, Day/Night(ICR), Ultra DNR, Auto iris, Auto focus4.3mm~129mm , 30x Optical ZoomMax 400°/s pan speed, 360° endless pan rotationUp to 300 presets, 5 auto scan, 8 tour, 5 patternMicro SD card memory , 64 GBAudio In/OutAlarm In/OutIP66, POE+IR Distance up to 100m(AC24V)/ 80m(DC12V)
32,000,000
NEW Product
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
22
DH-SD59430U-HN
1/3” CMOS SensorH.265&H.264 Encoding, Ultra-low bit rate transmissionMax. 25/30fps@4M(2592×1520) & 50/60fps @1080P resolutionWDR, Day/Night(ICR), Ultra DNR, Auto iris, Auto focus4.5mm ~ 135.0mm , 30x Optical ZoomMax 400°/s pan speed, 360° endless pan rotationUp to 300 presets, 5 auto scan, 8 tour, 5 patternMicro SD card memory , 64 GBAudio In/OutAlarm In/OutIP66, POE+IR Distance up to 100m(AC24V)/ 80m(DC12V)Smart Detection (Tripwire|Intrusion | Scene Change | Face| Anondoned-Missing Object)
Call
23
DH-NVR4104H
4 channel IP camera input4 channel Live PreviewH.264/MJPEG dual codec decodingMax 80Mbps incoming bandwidthUp to 5Mp resolution preview&playbackHDMI/VGA simultaneous video outputSupport 1 SATA HDD up to 6TB, 2 USB2.0100 Mbps Network CardP2P support
4,300,000
24
DH-NVR4108H
8 channel IP camera input8 channel Live PreviewH.264/MJPEG dual codec decodingMax 80Mbps incoming bandwidthUp to 5Mp resolution preview&playbackHDMI/VGA simultaneous video outputSupport 1 SATA HDD up to 6TB, 2 USB2.0100 Mbps Network CardP2P support
5,000,000
25
DH-NVR4116H
16 Channel IP camera input16 channel Live PreviewUp to 5 MegaPixel Preview & PlaybackH.264/MJPEG dual codec decodingMax 80Mbps incoming bandwidthHDMI/VGA simultaneous video output16 CH PlaybackSupport 1 SATA HDD up to 6TB, 2 USB2.0100 Mbps Network CardP2P support
5,800,000
26
DH-NVR4216N
16 channel IP camera input16 channel Live PreviewH.264/MJPEG dual codec decodingMax 200Mbps incoming bandwidthUp to 5Mp resolution preview&playbackHDMI/VGA simultaneous video outputSupport 2 SATA HDDs up to 8TB, 2 USB(1 USB3.0)1000 Mbps Network CardRS232
7,100,000
27
DHI-NVR4216-4K
16 channel IP camera input16 channel Live PreviewUp to 12Mp resolution preview&playbackH.265/H.264/MJPEG dual codec decodingMax 256Mbps incoming bandwidthRecord Rate 192 MbpsUp to 8ch@1080P(4ch@H.265+4ch@H.264) realtime live-viewHDMI/VGA simultaneous video output16 channel playbackSupport 2 SATA HDDs up to 12TB, 2 USB(1 USB3.0)1000 Mbps Network CardRS485 , RS2328 Alarm Input, 3 Relay OutputSupport P2P
1,080,000
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
28
DH-NVR4232-P
32 Channel IP camera input16 Channel Live PreviewUp to 5 MegaPixel Preview & PlaybackH.264/MJPEG dual codec decodingMax 200Mbps incoming bandwidthHDMI/VGA simultaneous video output16 CH PlaybackSupport 2 SATA HDD up to 12TB, 1 USB2.0, 1 USB3.01000 Mbps Network CardRS452/RS2324 Alarm Input/ 2 Relay Output4 PoE Port P2P support
13,900,000
29
DHI-NVR4232-4K
32 channel IP camera input16 channel Live PreviewUp to 12Mp resolution preview&playbackH.265/H.264/MJPEG dual codec decodingMax 256Mbps incoming bandwidthRecord Rate 192 Mbps Up to 8ch@1080P(4ch@H.265+4ch@H.264) realtime live-viewHDMI/VGA simultaneous video output16 channel playbackSupport 2 SATA HDDs up to 12TB, 2 USB(1 USB3.0)1000 Mbps Network Card RS485 , RS2328 Alarm Input, 3 Relay OutputSupport P2P
1,180,000
30
DH-NVR5232-4KS2
32 channel IP camera input32 channel Live PreviewUp to 12Mp resolution preview&playbackH.265/H.264/MJPEG dual codec decodingMax 320Mbps incoming bandwidthRecord Rate 320 Mbps Max 16ch@1080P H.265/H.264 decodingHDMI/VGA simultaneous video output16 channel playbackSupport 2 SATA HDDs up to 12TB, 2 USB(1 USB3.0)1000 Mbps Network Card RS2324 Alarm Input, 2 Relay OutputSupport P2P
1,480,000
31
DH-NVR4432
32 Channel IP camera input16 Channel Live PreviewUp to 5 MegaPixel Preview & PlaybackH.264/MJPEG dual codec decodingMax 200Mbps incoming bandwidthHDMI/VGA simultaneous video output16 CH PlaybackSupport 4 SATA HDD up to 48TB, 1 e-SATA , 1 USB2.0, 1 USB3.01000 Mbps Network CardRS452/RS23216 Alarm Input/ 4 Relay OutputP2P support
17,100,000
32
DHI-NVR4432-4K
32 channel IP camera input16 channel Live previewUp to 12Mp resolution live-view&playbackH.265/H.264/MJPEG dual codec decodingMax 256Mbps incoming bandwidthRecord Rate 192 Mbps Up to 8ch@1080P(4ch@H.265+4ch@H.264) realtime live-view2 HDMI/1 VGA simultaneous video output16 channel playbackSupport 4 SATA HDDs up to 24TB, 3 USB(2 USB3.0), 1 eSATA port up to 16TB2*1000 Mbps Network CardRS485 , RS232 16 Alarm Input , 6 Relay Output Support P2P
19,500,000
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
33
DH-NVR5432-4KS2
32 channel IPC input32 channel Live PreviewH.265/H.264/MJPEG/MPEG4 codec decodingMax 320Mbps incoming bandwidthUp to 12Mp resolution preview&playbackMax 16ch@1080P H.265/H.264 decoding2HDMI/VGA simultaneous video outputSupport 4 SATA HDDs up to 24TB, 3 USB(1 USB3.0, 2USB2.0)2*1000 Mbps Network CardRS23216 Alarm In , 6 Relay OutputP2P Support
21,800,000
34
DH-NVR5464-4KS2
64 channel IPC input32 Channel Live Preview H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 codec decodingMax 320Mbps incoming bandwidthUp to 12Mp resolution preview&playbackMax 16ch@1080P | 4ch@4K H.265/ H.264 Playback2HDMI/VGA simultaneous video outputSupport 4 SATA HDDs up to 24TB, 3 USB(1 USB3.0, 2USB2.0)2*1000 Mbps Network CardRS232P2P Support
24,800,000
35
DHI-NVR4832-4K
32 channel IP camera input16 channel Live PreviewUp to 12Mp resolution preview&playbackH.265/H.264/MJPEG dual codec decodingMax 256Mbps incoming bandwidthRecord Rate 192 MbpsUp to 8ch@1080P(4ch@H.265+4ch@H.264) realtime live-view2HDMI/1 VGA simultaneous video output16 channel playbackSupport 8 SATA HDDs up to 48TB, 4 USB(2 USB3.0), 1 eSATA port up to 16TB2*1000 Mbps Network CardRS485 , RS23216 Alarm In , 6 Relay OutputP2P Support
24,000,000
36
DHI-NVR4832-16P-4K
32 channel IP camera input16 channel Live PreviewUp to 12Mp resolution preview&playbackH.265/H.264/MJPEG dual codec decodingMax 256Mbps incoming bandwidthRecord Rate 192 MbpsUp to 8ch@1080P(4ch@H.265+4ch@H.264) realtime live-view2HDMI/1 VGA simultaneous video output16 channel playbackSupport 8 SATA HDDs up to 48TB, 4 USB(2 USB3.0), 1 eSATA port up to 16TB2*1000 Mbps Network CardRS485 , RS23216 Alarm In , 6 Relay OutputP2P SupportBuilt-in 16 Port PoE Switch
31,500,000
NEW Product
ردیف
مدل
مشخصات فنی
تصویر
قیمت )ریال(
37
DH-NVR5832-4KS2
32 channel IPC input32 Channel Live Preview H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 codec decodingMax 320Mbps incoming bandwidthUp to 12Mp resolution preview&playbackMax 16ch@1080P | 4ch@4K H.265 | H.264 Playback2HDMI/VGA simultaneous video outputSupport 8 SATA HDDs up to 48TB, 4 USB(2 USB3.0, 2 USB2.0)2*1000 Mbps Network CardRS23216 Alarm In , 6 Relay OutputP2P SupportRaid 0/1/5/6/10
28,800,000
38
DH-NVR5864-4KS2
64 channel IPC input32 Channel Live Preview H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 codec decodingMax 320Mbps incoming bandwidthUp to 12Mp resolution preview&playbackMax 16ch@1080P | 4ch@4K H.265 | H.264 Playback2HDMI/VGA simultaneous video outputSupport 8 SATA HDDs up to 48TB, 3 USB(1 USB3.0, 2USB2.0)2*1000 Mbps Network CardRS23216 Alarm In , 6 Relay OutputP2P SupportRaid 0/1/5/6/10
Call
EXCLUSIVE AGENT OF MAXRON, 7TECH, ALBATRON, OPTINA, SURVEON, DAHUA,SENTRY PLUS
NEW Product
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

اولین سمینار دوربین مدار بسته داهوا در ایران

بزرگترین همایش سیستمهای حفاظتی در ایران و همچنین اولین همایش برند"داهوا" باحضور مدیران ارشد این کمپانیفراگستر داهوا
 

جهت ثبت نام و کسب اطالاعات بیشتر همایش می توانید با فروشگاه ویوتک تماس بگیرید :

 دفتر فروش: تهران، خیابان جمهوری، 

بعد ار خیابان رازی، ربروی ساختمان المینیوم،مجتمع تجاری یگانه،طبقه اول،واحد104

تلفن :66340246 - 66340643

09128943410 .09191763172.باشتنی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

آموزش تنظیم دوربین مدار بسته در شب و نور کم

شروع :

تقاضای استفاده از دوربین مداربسته در محیط های کم نور به مرور در مشتریان افزایش می یابد.

فقط یک پاسخ برای آن وجود ندارد و طراحی سیستم نظارت تصویری در نور کم همیشه کار ساده ای نیست و البته کار دشواری هم نیست.

بنابراین در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چطور دوربین ها در یک محیط تاریک، کار می کنند و مشکلات رایج و به طور کلی ملزومات طراحی سیستم نظارت تصویری در این محیط ها را بررسی خواهیم کرد.http://st.gde-fon.com/wallpapers_original/385588_gorod_svet_noch_zdaniya_1680x1050_www.Gde-Fon.com.jpg

موارد موثر در کارایی دوربین مدار بسته  در نور کم شب :

1. نور :

دوربین ها بدین شکل عمل می کنند: نوری که از جسم منعکس می شود از طریق لنز به سنسور دوربین وارد می شود، در این قسمت نور به مقادیر دیجیتالی تبدیل و در نهایت تصویر ایجاد می شود. مقدار نوری که به سنسور می رسد تعیین کننده ی کیفیت تصویر است. در صورتی که نور کافی وارد سنسور نشود، سنسور نیز تصویر مطلوبی را نمی تواند ایجاد کند.2. مقدار نوری  Lux :

حساسیت سنسور به نور اغلب به عنوان مقدار lux بیان می شود. Lux واحدی است برای مقدار نوری که از محیط دریافت می شود. تولید کنندگان دوربین مداربسته اغلب یک مقدار lux را به عنوان حداقل نوری که این دوربین می تواند دریافت کند را در مشخصات فنی آن ذکر می کند. با این حال کارایی و مقدار lux نباید تنها مورد برای ارزیابی سیستم دوربین مداربسته باشد. فاکتورهای دیگری در محیط با نور کم وارد بازی می شوند.شکل بالا مقدار متفاوت lux مطابق با شرایط متفاوت نوری است. در شکل سمت چپ مقدار lux برابر با 130000  لوکس در نور مستقیم خورشید است و در مناطق سایه دار مقدار lux  10000 می باشد. در محیط های اداری مقدار lux 50  است. در عکس سمت راست مقدار lux در حدود 200 lux است.

3. Gain:

زمانی که سطح نور بسیار پایین می آید، سیگنال ضعیف در سنسور تقویت خواهد شد که به عنوان Gain شناخته می شود. یک اثر جانبی ناخواسته در تقویت سیگنال این است که نویز نیز در آن تقویت می شود که  در نتیجه پهنای باند و فضای ذخیره سازی نیز افزایش میابد.4. سرعت شاتر:

سرعت شاتر نیز فاکتور مهمی برای تولید تصویر مناسب است. سرعت شاتر تعیین کننده‌ی سرعتی است که پرده‌ی دیافراگم باز و بسته می‌شود. سرعت شاتر بر مبنای کسر ثانیه اندازه‌گیری می‌شود. هر عدد در این مقیاس نیز مشخص کننده‌ی میزان مشخصی ورود نور یا ممانعت از ورود نور خواهد بود.

http://www.asmag.com/upload/pic/1(64).jpg


شاتر برای یک مدت کوتاهی برای رسیدن نور به سنسور، باز می شود و دوباره برای جلوگیری از وارد شدن نور بیش از حد، بسته می شود. در روزهای آفتابی(نور زیاد) شاتر فقط نیاز دارد برای چند میلی ثانیه باز بماند، اما هنگامی که میزان نور کم می شود، شاتر نیاز دارد که مدت بیشتری باز بماند. در بعضی مواقع اگر تصویر حرکت و یا جا به جایی داشته باشد باعث تار و محو شدن تصویر می شود.

بنابراین در یک سناریوی ثابت ممکن است دید خوبی در نور کم با سرعت شاتر پایین بدهد اگرچه، حرکت هر شی در صحنه باعث تار و محو شدن و حتی غیرقابل شناسایی شدنش خواهد شد.


5. لنز مناسب دوربین مدار بسته :

لنز همچنین در کارایی دوربین در محیط های با نور کم تاثیر دارد. یک لنز ساخته شده از شیشه مرغوب و دهانه ی گسترده اجازه می دهد که نور بیشتری وارد شود و امکان استفاده از سرعت های Shutter بالاتررا مقدور میکند.

زمانی که مدل های متفاوت دوربین را برای شرایط نور کم با هم مقایسه می کنیم، اطمینان حاصل می کنیم که آنها با لنزهای مناسب، ایجاد شده اند. در صورتی که مقدار F-stop کم باشد بدین معنی است که دهانه ی لنز یا همان دریچه ی دیافراگم لنز بازتر است و نور بیشتری را از خود می تواند عبور دهد و برای محیط های با نور کم مناسب است.

برخی دوربین ها به صورت اتوماتیک این دریچه را تنظیم می کنند که با عنوان Auto Iris شناخته می شوند، و دریچه ی دیافراگم را مطابق با نور محیط تنظیم می کند و این ویژگی برای دوربین هایی مناسب است که در محیط هایی نصب هستند که سطح نور در آن محیط ها به صورت مداوم در حال تغییر است.


http://www.tamron.co.jp/en/data/cctv/images/cctv_top_img_min.jpg

6. WDR دوربین مدار بسته :

تفاوت در شدت نور بین تاریکی و روشنی در بخشی از صحنه، به عنوان WDR شناخته شده است. دوربین هایی با قابلیت WDR طراحی شده اند برای عملکرد بهتر در محیط هایی با تفاوت

http://www.hkvstar.com/images/404_wdr.jpg

شدت نور شدید که با این قابلیت، تصویر بهتری در این شرایط خواهید داشت.                                                                     راه حل های ممکن موجود

برای حل مشکل نظارت تصویر در محیط های با نور کم، راه حل هایی با تکنولوژی هایی می تواند استفاده شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

1. افزایش نور محیط دوربین :

یک راه حل رایج تامین نور با اضافه کردن لامپ یا پرژکتور در بخشی از محیط که بسیار تاریک است.

نیز برای نصب دوربین به صورت پنهانی نیز کمک خواهد کرد.

یکی از مزایای افزایش نور در محیط، گسترش دامنه برای اضافه کردن دوربین است . برای اهداف شناسایی، دوربینی با رزولوشن بالا اما با عملکرد ضعیف در نور کم، افزایش نور نیز تا حدی کمک زیادی برای بهره مندی از آن دوربین می کند.

 شکل بالا عملکرد دوربین در نور کم با IR است. نور IR در محیط های با نور کم، تا حدی کمک به روشن شدن محیط می کند و این نور با چشم دیده نمی شود و مناسب برای مکان هایی است که می خواهید دوربین را به صورت مخفی، نصب نمایید. البته این نور فاقد رنگ است و تصویر را به صورت سیاه و سفید نمایش می دهد.

2. دوربین حرارتی داهوا :

راه حل دیگر دوربین های حرارتی یا Thermal Camera هستند که در واقع اشیایی که دارای انرژی حرارتی و گرما هستند را نمایش می دهد. دوربین های حرارتی دارای نوع خاصی از سنسور هستند که می تواند گرما و تصاویر را بر اساس تغییرات حرارت، ثبت نماید.

تصویری که دوربین حرارتی تولید می کند فاقد رنگ است اما برای شناسایی اشیاء در محیط تاریکی مطلق بسیار استفاده می شود. دوربین های حرارتی حتی می توانند مه و دود را ببینند و برای محیط و ناحیه های محافظتی بیشتر مناسب است.
منبع : WWW.VIEWTECH.IR

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی

دوربین AHD جیست ؟


AHD VIEWTECHاصطلاح AHD چیست ؟

AHD کوتاه شده ی عبارت Analog High Definition به معنای دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالاست. اساس کار آن بدین شکل است که تصاویری با رزولوشن بالا مانند 720p(1Mp) و  1080p(2Mp)، را به صورت آنالوگ منتقل می کند.در نسل دوم این تکنولوژی نه تنها سیگنال تصویر بلکه فرمان های کنترلی دوربین های چرخشی (PTZ)  نیز با استفاده از کابل کواکسیال تا فاصله ی 500 متری منتقل می شود. در واقع این تکنولوژی اطلاعات را به صورت آنالوگ انتقال می دهد اما نوع کدگذاری آن امکان انتقال اطلاعات با رزولوشن بالا را در مسافت های طولانی  امکان پذیر می سازد.

نحوه ی عملکرد تکنولوژی AHD و چیپ آن ؟!

شرکت Nextchip  : یک کمپانی مشهور در تولید تراشه های الکترونیکی برای دستگاه های ضبط تصویر و دوربین مداربسته است که نخست تکنولوژی AHD را به بازار ارائه کرد.

تکنولوژی AHD همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، از چیپ AHD TX (فرستنده) و AHD RX (گیرنده) استفاده می کند. در واقع در سمت  دوربین AHD که خود از دو بخش ISP+AHD TX ایجاد شده است، کد گذاری توسط چیپ AHD TX انجام می شود که اطلاعات را دریافت می کند و آن را به صورت AHD  کدگذاری می کند.

در سمت دستگاه ضبط DVR نیز توسط چیپ AHD RX ،اطلاعات کدگذاری شده دریافت می شود و جهت ضبط به سیگنال دیجیتال تبدیل می شود.
http://hawkseyetechnologies.com/images/HDvsSD.jpgرزولوشن 1080N چیست و چرا ؟ :

کمپانی Nextchip  :

در ابتدا AHD 1.0 را که محدود به کیفیت تصویر 720p یا 1Megapixel بود و پس از مدتی AHD 2.0 را که از رزولوشن 1080p یا2 Megapixel   پشتیبانی می کرد، معرفی کرد. پس از آن پردازنده ای توسط این شرکت عرضه شد که تصویری با رزولوشن 1080N را تولید می کرد. کیفیت تصویر 1080N معادل 1080*960 پیکسل است.

دستگاه هایی که رزولوشن 1080N را پشتیبانی می کنند، قابلیت نمایش دوربین های 2 مگاپیکسلی را دارند و تصاویر را حداکثر با رزولوشن 1080*960 پیکسل ضبط می کنند. همانطور که ملاحظه می کنید، تعداد پیکسل های 1080N از 1080P کمتر است.1080N = 1080*960  , 1080P = 1920*1080
منبع : WWW.VIEWTECH.IR

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
کیوان باشتنی